hairstyles-echo-2013
Saç Şekillendirme | Bob Saç Şekilleri

Bob Stili – Havalı ve Şık Mükemmellik

Size de hiç oldu mu? Saç stilistiniz size bir saç stili önermiş ve aynada kendinizi tanıyamamışsınızdır. Yeni görünümün çok havalı olması gerekirdi. Bu olay klasik saç stiliyle asla başımıza gelmez.

Bob-Frisur, Sunrise Coigney
© Getty Images

İşte bir bob stilinin böyle net kesilmiş, düz ve parlak görünmesi gerekir. Oyuncu Sunrise Coigney müthiş bir bob stilini tercih etmiş.

Geleneksel bob stili çene hizasında ve kaküllü ve küt çizgilerle kesilir. Artık birçok seçenek var. Omuz hizasında, burun hizasında ve ortadan veya yandan ayrılmış şekilde olabilir. Bob saç kesimleri her saç niteliğine uyar ve her saç renginde muhteşem görünür. Bob stilinin önemli bir özelliği, düz düşen, parlak saçlardır.

Büyük yuvarlak bir fırça ile şekillendirilmiş pürüzsüz düz saçlar bob stili için uygundur. Saçlarınızı fönlerken, önce tutam tutam içe doğru, sonra dışa doğru fırçalayın. Bu işlem saçınızı daha güzel düşürecektir. Saçınız kendiliğinden dalgalı veya bukleli ise düzleştirici ve kabarma önleyici sprey kullanın. Bu işlem saçınıza gerçek bob stilinin şık görüntüsünü verecektir. Önemli Püf Noktası: Yüzünüz ne kadar yuvarlaksa, bob stilinizin o kadar uzun olması gerekir.

İlgili içerikler