hairstyles-for-men
Saç Şekillendirme | Erkekler İçin Saç Stilleri

Erkekler İçin Güncel Saç Modelleri

Getty 461435748

Stil Sahibi: Modacı Craig Green saçları başın üzerinde uzun katlar vererek ve alına düşecek biçimde şekillendiriyor.

Modern erkeklerin her şeyden önce uzman olduğu bir konu var : Stillerle oynamak! Tepede uzun katlı kesimler, vahşi dalgalar ya da geçici perçemler – tüm bu modelleri şu anda yaratıcılık uzmanlarının saçlarında görüyoruz. Yaratıcı ruh ve kişisel dokunuşlar buradaki en önemli noktalar.

2015-2016 sezonunda, erkekler zevkli saç stilleri için tutkularını keşfederiyor ve kesinlikle stil uzmanı oluyor. Saçın üstlerindeki katlı kesimler her zaman olduğu gibi yalnızca geriye ya da yana taranmıyor bu kez kaş hizasında alnı kapatacak biçimde şekillendiriliyor. (yukarıdaki fotoğraf Londra Craig Green Show’dan )

 

Erkekler İçin Güncel Saç Modelleri: Sokak Stili

aktuelle-maennerfrisuren-artikel1-420x200
© Getty Images

Milan ve Roma’da erkekler farklı tarzlarda sakallar ile

Resim galerimizdeki sakal modellerini kaçırdıysanız endişelenmeyin – modanın başkentleri Milan ve Roma’da fark yaratan günlük sakal modellerini keşfettik! Çok net bir şey var ki şık iş adamlarından gayri resmi metropol avcılarına ve moda kurbanlarına kadar sakal herkeste! Birkaç basit ipucuyla her zaman popüler olan sakallara nasıl uygun bir bakım yapacağınızı göstereceğiz:

 

Sakal tıraşı için uygun bakım

Yıkama: Sakallar her gün yıkanmalı! En ideal yöntem biraz şampuan ve ılık su kullanmaktır. Yıkamadan sonra kullanacağınız durulanmayan saç kremleri sakalınızı gerekli ölçüde nemlendirecektir.

Şekil verme: Düzenli olarak uçlarından kesilen sakallar ister uzun ister kısa olsun devamlı  uzar ve düzenli görünür.

Tarama: Aynı saçlarınız gibi sakalarınızın da her gün taranmaya ihtiyacı vardır! Düzenli tarama sakallarınızın aynı yönde çıkmasını sağlar ve boşluklu görüntüyü engeller. 

 

Keşfet: