make-updo-hairstyles-yourself
Saç Boyama | Yeni Rengim Kızıl

Bakır Dokunuşlu Kızıl Saçların Soylu Güzelliği

Bakır dokunuşu ile kızıl saçlarınıza soylu bir hava ve sıcaklık katın. Bakır kızılı saçların sonsuz çeşidi vardır. Sizin stiliniz sarı saçta bir parça bakır kızılından da, kahverengi saçta daha koyu bakır tonlarının bir arada kullanılmasından da, ateş kızılı saçta zarif bakır parıltılardan da oluşabilir. Galerimizdeki yıldızlar bakır kızılının çeşitli tonlarını ve her tona en uygun majyajın nasıl yapılacağını gösteriyorlar.

Kızıl sarı ile kızıl kahverengi arasında bulunan o güzel bakır kızılı saçlarınız doğal mı? Saçlarınız kendiliğinden bu renk ise şanlısınız. Değilseniz de neyse ki günümüzde kadınlar saçlarını istedikleri yumuşaklıkta veya parlaklıkta renklere boyama şansına sahipler. Bakır kızılının en önemli özelliği, tüm saç renkleri arasında ışıltısı ile dikkat çekerken aynı anda hem soylu hem de çekici bir görünüm sunmayı başarmasıdır.

Bakır Kızılı Saçın Değişik Versiyonları

Haarfarbe Rot
© Getty Images

Heather McComb'un kızıl ile sarı arasında yer alan saçları canlı ve ışıltılı görünüyor.

Bu harika saç rengini yaratmak için bakır tonlarında kalıcı veya yarı kalıcı bir saç rengi arayın. Saç boyama konusunda deneyimliyseniz bakır saçın içine gül rengi birkaç tutam ekleyin. Bu kadar çeşit arasından istediğiniz bakır tonuna karar vermeden önce profesyonel bir saç stilistine danışabilirsiniz. Yakınlarınızda bulunan bir Schwarzkopf saç stilisti sizin için en uygun kızıl tonunu ve stilini yaratmanızda size yardımcı olacaktır.

Kızıl Saçlılar için En Uygun Saç Stilleri Nelerdir?

Haarfarbe Rot
© Getty Images

Kelly Reilly (“Flight”) bu parıltılı bakır kızılı tonunu seviyor.

Bakır kızılı için en uygun saç stilleri elbette romantik, yumuşak ve rahat stillerdir. Su dalgaları, doğal dalgalar ve dalgalı topuzlar bakır kızılı saçların sıcaklığına vurgu yapar.

Soldaki fotoğrafta Kelly Reilly'nin üzerinde görünen parlak bakır kızılı tüm bakır tonlarının en iddialısıdır. Kolaylıkla dış görünümün en dikkat çekici özelliği haline gelebilir. Nar rengi veya çilek kızılı gibi diğer parlak kızıl tonlarından farklı olarak bakır kızılı doğal ve sıcak görünür.

Bakır Kızılı Saça Nasıl Makyaj Yakışır ?

Haarfarbe Rot
© Getty Images

Holland Roden'ın (“Teen Wolf”) saçları kızıl ve kahverengi tonlara sahip.

Gül rengi rujdan, bronz yanaklara kadar her şey uygun. Gül rengi, pembe, kahverengi, krem rengi tonları kızıl saçlılar için idealdir. Parlak kırmızı ruj, rimel ve siyah eyeliner ile dikkat çekici detaylar yaratabilirsiniz. Bizce, bakır kızılı saçlar ile en uyumlu renk turkuaz ve turuncu. Bu renklerde aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Keşfet: