Saç Şekillendirme | Erkekler İçin Saç Stilleri

Kır Saçlı Erkekler için Stil Tavsiyeleri

Kır saçlı erkekler görünümleri hakkında sık sık iltifat alırlar. Mesela Timothy Olyphant, John Slattery ve diğer yıldızlar kır saçın çekici yanını gözler önüne serenlerden. Bu yıldızların kırlaşan saçlarınız için en çekici ve uygun saç kesimini bulmanızda size yardım edebileceklerini umuyoruz.

Kır Saçlı Erkekler için En İyi Saç Stilleri

Yıldızlar kırlaşan saçlarını kabullenmiş gibi görünüyor veya görünmeye çalışıyor olsalar da, çoğu erkek (ya da kadın) saçlarında beyaz teller bulduğunda aynı duygusal tepkiyi verir: “Hayır! Kurtul onlardan!” Hiç fark ettirmeden yaşlandığımız gerçeğini görmenin yarattığı şoktan sonra çoğu erkek saçlarını kısa kestirir, kırlaşan sakallarını da keser. Bu tepki pek yapıcı değildir. Fotoğrafta Matt Damon kısa saç kesiminin kır saçlı erkeklerde ne kadar çekici durduğunu gözler önüne seriyor. Bu, saçları kırlaşan erkekler arasında en popüler ve her zaman uygun saç modeli. George Clooney ise kır saçların nasıl şık ve stil sahibi bir biçimde kullanılabileceğini gösteren bir diğer yıldız.

İnsanın saçlarının kırlaştığı gerçeğiyle barışması zaman alabilir. Beyaz teller artık saklanamaz veya koparılamaz hale geldiğinde bir stratejiye sahip olmak en iyisidir. Mesela beyaz tutamların da uzun saçlarınızın geri kalanı arasında özgürce salınmasına izin vermeye ne dersiniz? Adam Lambert, Timothy Olyphant ve John Slattery (üstteki fotoğraf) bunun nasıl şık bir biçimde yapılabileceğini gösteriyorlar. Omzuna gelen kırlaşmış saçları ve gür sakalıyla Jeff Bridges, genç meslektaşları Charlie Hunnam ve Jake Gyllenhaal gibi çok doğal bir imaja sahip.

Keşfet: