Saç Şekillendirme | Günlük Stil Önerileri

Klasik Saç Stili: Atkuyruğu

Hiç saç stilistinizin önerdiği saç stilini uygulayıp aynada kendinizi tanıyamadığınız oldu mu?

Klasik saç stilleri yardıma geliyor: Belli bir döneme ait olmayan stiller, çok yönlülükleriyle kişiliğimizi ortaya çıkarıyor. Kesin ve belirgin değiller. İster bob stili, ister chignon topuzu veya pixie stili olsun, stilimizi bulunca tekrar tekrar kullanmaya eğilimli oluruz. Zaten klasik saç stilinizi mi kullanıyorsunuz? O zaman tebrikler, stil sahibisiniz. Klasik saç stillerini kullanmıyorsanız bile tüm zamanların favori fikirlerinden bazılarını sizinle paylaşacağız.

Atkuyrukları – Genç ve Büyüleyici

Atkuyruğu, Angelina Jolie

Görünümünüze hayranız, Angelina Jolie. Atkuyruğu doğal ve havalı görünüyor. Bu saç stili başının hoş şeklini ön plana çıkarmış.

Atkuyruğu her kadının saçlarının kötü olduğu günlerde yardıma yetişen yegane çözümlerden biridir. Atkuyrukları, saçlarının iyi göründüğü günlerde daha da fantastik durur ve akşamları büyüleyici bir görünümle şekillendirilebilir. İki atkuyruğu modeli göze daha çok çarpar. Birincisi, saçın arkaya düz bir şekilde çekilmiş ve aşağıda ensede toplanmış hali. Diğeri ise daha hafif bir şekilde toplanmış ve bir tarafı kapatan saçın biraz kabartılmış halidir. İkinci versiyonda saçın şekli daha çekici görünür.Saçtaki klasik atkuyruğu çok genç bir görünüm verir. Bu saç modeli en az omuz hizasındaki saçlar için uygundur.