1500x564_Schwarzkopf_hair_mask-wcms-international
Saç Şekillendirme | Kadınlar İçin Saç Stilleri

Mükemmel Saçlarla Uyanın

Uyurken saç bakımı yapabilecekken neden gündüzleri değerli zamanınızdan o kadar harcayasınız ki! Gece saç bakımı yapmak çok etkili, üstelik tatlı bir uyku çekmek sadece tatlı rüyalar değil daha da güzel saçlarla uyanmanıza yol açacaksa neden olmasın? Uykuda bakımın sihrini size öğretmeye hazırız.

Bir gecede mükemmel saçlar

Elbette saç maskeleri, kürler ve bakımlar 20 dakika uyguladığınızda işe yarayacaktır, ama esas güçlerini gece boyunca gösterirler. Uyumadan önce güçlü bakım ürününü saçınıza masaj yaparak tel tel uygulayın. Sonra bakım ürününün gücünü daha da artırmak için fön makinenizle biraz ısı uygulayın. Alternatif olarak yastığınızı geniş bir havluyla kaplamak isteyebilirsiniz. Sabahleyin saçınızı şampuanlayıp bolca durulayın. Tekrar saç kremi kullanmak genelde gerekmez. Saçınız çok yumuşak olabilir ve bu nedenle şekillendirmesi zordur. Biraz şekillendirici köpük veya sprey sıkarak saçınızın istediğiniz şekli tutmasını sağlayabilirsiniz.  

Bir gecede mükemmel saçlar: Saç boyanızın gücünü artırın

Boyalı saçın rengi zamanla solmaya eğilimlidir. Ancak boyalı saçlar için özel saç maskeleri veya saç kremlerini kullanarak bir gecede saçlarınıza yeni bir parlaklık getirebilirsiniz. Bakım pigment içerir ve saçı çok ince bir parlaklıkla kaplar; bu da rengi yoğunlaştırıp parlamasını sağlar.  

Bir gecede mükemmel saçlar: Saçlarınızı düzleştirin.

Kırılgan, zayıf ve pek de canlı olmayan saçlara bir gecede eski dolgunluğunu geri getirebilirsiniz. Keratin içeren saç kürleri ve bolca yapı taşları içeren durulama ürünleri saçlarınıza çok iyi gelecektir. Saç küründeki aktif maddeler saçtaki zayıf noktaları kapar. Onarım kürünü saçınıza masajla yedirin ve bir gece saçınızda bırakın. Sabahleyin saç kürünü duruladıktan sonra saçınızı her zamanki gibi yıkayabilirsiniz.