hairstyle-ideas-2015
Saç Şekillendirme | Kadınlar İçin Saç Stilleri

Herkese Uygun Saç Takıları

Saç takıları saç stilinize ihtişam katıyor. Süslü firketeler, taçlar, klipsler ve tokalar hem güzel hem de saçı yatıştırmak için kullanılıyor.

haarschmuck_210x270
© Getty Images

Rosamunde Pike (An Education) ışıltılı saç takısını beğenilerinize sunuyor.

Milla Jovovich, Kate Moss ve Diane Kruger gibi yıldızlar, saçlarını kurdeleler, tüyler ve çiçeklerle süsleyerek kıyafetlerine büyüleyici bir dokunuş katıyor. Bu aksesuarları kullanmanın zor ve pratik bir kuralı var: Az ama öz kullanın. Aksesuarlar konusunda abartıya kaçmak aşırı şatafatlı bir izlenime yol açar. Ayrıca renklerin saç aksesuarları, ojeler, el çantası ve diğer eşyalarınızın renklerinin uyumlu olmasına dikkat edin.

Kısa pixie saç kesimi veya serbest bukleli aslan yelesi saç stili kullanmanız fark etmez.  Hoş firkete tarzı tokalar, tokalar, küçük şapkalar veya taçlar sadece birkaç saniyede saç stilinize ekstradan ihtişam katacaktır. Moda aksesuarlarının çoğu, çok pahalı değil, geçiş dönemindeki saç stilinize özel bir parıltı katması yeterli. Ayrıca bu aksesuarlar uzaması zaman alacak olan kaküllerinizi saklayabilirler.

İşte karşınızda starların aksesuarları.

Stil Önerisi

Saç aksesuarları ipek veya ince deri gibi yeni yıkanmış saçta dalgalanacak yumuşak maddelerden yapılır. Saç aksesuarlarını kullanmak isterseniz köpük, jöle ya da saç spreyi kullanmayı düşünmelisiniz.