prom-hairstyles
Saç Şekillendirme | Kadınlar İçin Saç Stilleri

Dünya Podyumlarından Bukleli Yeni Saç Stilleri

Dalgalı ve bukleli saçları beğeniyor musunuz? O zaman size podyumlardan denemek isteyeceğiniz altı farklı saç stili göstereceğiz. Tüyolarımız canlı ve yumuşak bukleler veya hafif ve romantik görünüm elde etmenize yardımcı olacak.

Milano, Paris ve New York'taki moda defilelerinin kulislerinde saç stilistleri harıl harıl çalışıyor. Yeni modaya göre modellerin saçlarını yapıyorlar, saç stillerinin giyimlerine uydurmaya çalışıyorlar. Biraz çaba ve uygulama ile aynı görünümleri evde de yapabilirsiniz. Elinizin altında doğru ürünler olsun yeter. Bunların arasında doğal (domuz) kıldan yapılma, hafif tutuşlu fırçalar ve difüzör aksesuarlı saç kurutma makinesi bulunuyor. Başlamadan önce banyo dolabına tekrar bakın. Bukleleriniz için saç spreyiniz var mı? Peki köpük var mı? Saçınızı şekillendirmeye başlamadan önce her şeyi hazırlayın. Sonra eğlence başlasın!

Şekillendirmeden hemen önce saçlarınızı yıkamayın. Saçlarınızı şampuanladıktan birkaç saat sonra şekillendirin. Saçlarınızı şekillendirmeden önce biraz nemlendirin. Saçınızdan rulo, bigudi veya kağıt bigudileri çıkarmadan önce saçınızın tamamen kurumuş ve soğumuş olması gerektiğini unutmayın. Yoksa bukleleriniz hemen bozulur.

Podyumdaki Bukleli Saç Stilleri