Saç Şekillendirme | Kadınlar İçin Saç Stilleri

Moda Saç Stilleri: Yarım Topuz

Yıldızlar, modeller ve bloggerların yarım yamalak yaptığı birşeyler var: yarım topuzlar! Onlar klasik topuzların daha hafif bir versiyonu olan yarım topuzlarına çok güveniyorlar. Bu saç modeli için saçınızın yarısını topuz yaparak tutturun ve kalanını serbest bırakın. Kolay, pratik ve modaya uygun: 5 dakikada şekillenen saçlarla uzun sürecek bir başarı! En iyi modelleri sizin için göstereceğiz.

Hey! Klasik topuzlara hala yarışı sürdürüyor mu? Hayır, bu sadece bir güncelleme. Çünkü moda belirleyicileri artık saçlarının yalnızca yarısını topluyor. Eminiz ki yakın zamanda herkes yarım topuzların büyüsüne kapılacak.

Hollywood’un yarısı yeni trendi ve yarım topuzların avantajlarını farketti bile. Örneğin oyuncu Margot Robbie (yukarıdaki fotoğraf) bu topuzun dağınık ama göz alıcı bir versiyonunu çocuksu görüntüsü ve beyaz yakalı gömleğiyle tamamlayarak öne çıkıyor ve çok havalı görünüyor. Nasıl çok basit bir yarım topuz yapabilirsiniz? Buraya dikkat!

Adım adım yarım topuz saç stilleri:

1.     Saçınızın 4’te 1’lik kısmını yana ayırın ve diğer kısma karışmadığından emin olun.

2.     Saçınızın kalan kısmına dağınık ve özensiz bir hava katmak için küçük bir miktar hacimlendirici pudra uygulayın. Alternatif olarak geniş bir saç maşası ile saçınızda belirigin dalgalar oluşturabilirsiniz.

3.     Saçınızın ayırdığınız kısmına ışıltı veren bir saç kremi uygulayın ve saçınızı önce yukarıya daha sonra geriye doğru tarayın.

4.     Şimdi ayırdığınız bu saçları bir topuz yapın ve ardından tel tokalar ile sağlamlaştırın.

5.     Saç modelinizin daha kalıcı olması için ekstra parlaklık veren bir saç spreyi uygulayın. İşte bu kadar!

Yarım Topuz: Kate Mara

Kate Mara adeta yarım topuzların birçok duruma uyum sağlayabileceğini ve kurallara bağlı kalmak zorunda olmadığınızı kanıtlıyor. Oyuncu yarım topuzun ortadan ayrılan dalgalı saçlar ve önleri uzun, arkası kısa bir kesimle nasıl kullanılabileceğini gösteriyor. – bu model, günlük saç stili trendlerinin şık bir versiyonu.

Günlük, kolay ve moda! Yarım topuzlar festivaller için favori saç modeli olmaya başladı. Açık hava, açık saçlar, ve yarım topuzlar; modayı belirleyenler bundan başka ne ister?

Çabuk yapılabilen bu saç modeli kesinlikle baş döndürücü özelliklere sahip. Ne hoş: Artık perçemli kadınlar da bu topuzları nasıl şekillendireceğini biliyor! 

Bir parça saç alın, topuzunuzu yapın, işte bu kadar!