Saç Şekillendirme | Saç Şekillerine Göre Stiller

Mükemmel Şekillendirilmiş Kısa Saçlar için Gece Stilleri

Kısa saçların hep aynı göründüğünü mü düşünüyorsunuz ? Son zamanlarda yeni kısa saç kesimlerine göz attınız mı? Yaratıcı gece stilleri kısa saçları, büyüleyici ve baş döndürücü bir hale getiriyor. Bu görünüm, hemen her etkinlik için geçerli.

Twiggy 1960’larda bu stili popüler yaptı. Hem saçların hem de etek boylarının çok kısa olduğu zamanlarda pixie stili saç devrimi başlattı. Cesaretli kadınlar, kısa saç kesimi kullanırlardı, bugünlerde de kısa saç moda. Emma Watson ve Carey Mulligan gibi starlar bu konuyu kanıtlar nitelikte. Titizlik isteyen saç kesiminin yanı sıra, trend usturayla kesilmiş çok kısa saç kesimi  büyük cesaret gerektirir. Bunun karşılığı ise geceleri kişisel stile birçok büyüleyici ifade fırsatı sağlayan çok yönlü bir saç stilidir.

Kısa Saçlar İçin Gece Stilleri

İster şık bir şekilde arkaya tarayarak ister verevine kesilmiş uzun kaküllü saç stili kullanın, herhangi bir kısa saçı büyüleyici bir gece stiline dönüştürmek oldukça basittir. Karışık pixie stili gece için de uygundur. Gece kıyafeti ile çekici bir kontrast sağlayacaktır. Büyük ve güzel küpeler, şık, kısa saçlı kadınlarda daha etkileyici durur. 

Starların Kısa Saçları ve Gece Stilleri

Keşfet: