Saç Boyama | Boyalı Saçlar İçin Bakım

Saçlarınızı Sarıya Boyamak: İdeal Teknik

Saç rengi boyamadan ziyade depigmentasyon (renk açma) ile daha çok açılır. Okumaya devam edin, saçınızı açarken aklınızda bulundurmanız gerekenleri ve istenmeyen yan etkileri önlemeyi öğreneceksiniz.

Gerçek sarışın değil misiniz? Bu durum insanların yüzde 95’i için geçerli. Alman kadınlarının yaklaşık dörtte biri sarışındır fakat bunlardan çok azı doğal sarışındır. Bu çok az kadın haricinde tüm kadınlar saçlarındaki doğal pigmentleri canlandırmışlardır. Renk uygulamaları arasında saç rengi açma listenin bir numarasında gelmektedir. Platin sarısı gibi aşırı sarı tonlar, modeller ve starlarda modayken günlük hayatta kadınlar daha yumuşak bal ve karamel tonlarını tercih ediyor.

Yapay sarışınlar ucuz görünmemeli, nefes kesici derecede güzel olmalı. Bu yüzden saç açma işlemi dikkatli bir şekilde ve iyi bir renk anlayışıyla yapılmalı. Doğal ve hafif bir şekilde görünen sarı saçlar çok hoştur. Size vereceğimiz ipuçları ile esmerler bile doğru ve çoğunlukla zararsız bir şekilde saç renklerini değiştirebilir.

Doğru Saç Açma Yöntemleri

Keşfet: