Saç Boyama | Boyama

2015-2016 Sonbahar/Kış Saç Renkleri

2015-2016 Sonbahar/Kış Favori Saç Renkleri

null

Açık platin tonları ve parlak bakır 2015-2016 sonbahar/kış sezonunun favori renkleri

Gelecek sonbahar/kış sezonunun en moda saç renklerini seçerken sizlere iyi bir başlangıç verebilmek için geniş bir araştırma yaptık ve gizli izlenimler elde ettik. En yeni moda saç renkleri pastel vurgularla bakır kızıl ve platin sarı. Bu büyüleyici renklerin erken takipçilerini görebilirsiniz.

Sır ortaya çıkıyor: 2015-2016 sonbahar/kış saç renkleri yumuşak, havalı, ve çok yünlü.

Minimalizmi sürdürme çizgisinde, gelecek sezon saç modası da sadeliğe vurgu yapıyor. Saç renklerinde platin sarılar ve bakır kızıllar olmasına ragmen, saç stilleri sade ve doğal olmaya devam ediyor. 

2015-2016 Sonbahar/Kış Saç Rengi: Platin Sarı

null

Platin sarı gelecek sonbahar/kış sezonunun renk tercihleri arasında

Son yıllarda kadınlar dönem dönem platin sarısı rengi tercih ettiler. Fakat bu renk hiç bir zaman baskın olmadı. Işte 2015-2016 sezonunun farkı burada. Bu neşeli saç rengi popüler bir ivme kazandı! Platin sarının gümüş ışıltıları kasvetli sonbahar günlerinizi aydınlatmakta yararlı olacak. En parlak, gözalıcı ve büyülü sarı saç renkleri karlı bir gün kadar keskindir.      

null

Açık Sarı saç rengi ile Kim Kardashian

Amerikalı ünlü televizyon yıldızı Kim Kardashian açık sarı saçlarıyla bu akımın öncüleri arasında yer alıyor. Kardashian doğal siyah saç renginden çok açık bir sarıya şiddetli bir geçiş yaptı ve medyanın ilgisini çekti. Genç kadınlar tüm yorumları doğal karşılıyor. Kim Kardashian modern siyah-beyaz kıyafetler ve doğal tonlarda bir makyaj ile tamamladığı platin sarısı saçlarını güvenle taşıyor. 

 

İpucu: Saç stillerinde pürüsüz çizgiler beyaza yakın sarı saçların minimalist karakterini güçlendiriyor.

 

2015-2016 Sonbahar/Kış Saç Rengi: Pastel Renk Vurgusu

Pastel tonlarda vurgular da sonbahar/kış sezonunda bizimle birlikte olacak.Tatlı pastel renkler özellikle platin sarı saçlarda daha belirgin ve çekici. Eflatun ve pembe tonlar platin sarısı saçlar için favori vurgular arasında. Bu renkler en soğuk kış günlerini bile aydınlatabilir. Renk vurgularının kullanıldığı sarı saçlarda saç stilini sade tutmak en iyi seçim olacaktır. 

Giyim ve makyajdaki renk kulanımı ve modeller de kısıtlı tutulmalıdır.  

 

İpucu: Basit bir örgü sarı saçınızdaki vurguyu görünür kılacaktır. 

 

null

2015-2016 Sonbahar/Kış Saç Rengi: Kızıl Bakırlar

 

Doğal kızıl az bulunan bir saç rengidir. Fakat bu sonbahar ve kış mükemmel bakır kızılı tonları sık sık göreceğiz. Sıcak bakır renkleri özellikle soğuk geçen sonbahar/kış sezonlarının aranan renklerinden. Kızıl saçlar yeniden moda olan 1970’lerin ruhunu, duygusallığını ve cesaretini yansıtıyor. Bu saç stilleri ve trendler yıl boyunca bizimle olacak.

 

İpucu: Kızıl saçlılar vahşi dalgalardan yumuşak katlı kesimlere kadar tüm modelleri kullanabilirler.  Ortadan ayrılmış düz bakır kızılı saçlar 1970’lerin retro stilini en iyi yansıtan model olacaktır. 

 

2015-2016 Sonbahar/Kış sezonunun saç trendlerinin size ve tarzınıza uygun olup olmadığından emin değil misiniz? Kolayca size en yakın Schwarzkopf Professional Hair Salon’a girebilir ve danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz!