Saç Boyama | Boyama

Kızıl Renkli Saç ve Giyim

Saç ve kıyafetlerimiz bu yıl doğanın zengin renklerini yansıtıyor. Çilek, ahududu, böğürtlen ve yaban mersininin parlak renkleri önümüzdeki sezon trendi için ilham kaynağı oldu. Bu renkleri en avantajlı şekilde nasıl kullanacağınızı göstereceğiz.

2015’in moda trendlerinden biri ilhamını kırmızı meyvelerin çekici tonlarından alıyor. Işıltılı kırmızı, kırmızı-mavi tonları saç renkleri ve kumaşlarda hakim.  Yeni moda renkler çileğin yumuşak kırmızı tonlarını, yaban mersini ve böğürtlenin derin ve yoğun tonlarını içeriyor. Bu renklerin yumuşak pastel tonları da trendler arasında.

Galerimizde kızıl tonlarındaki kıyafet ve saç renkleri arasında yeni favorinizi bulabilirsiniz. 

Galeri: Modern Kızıl Renkler

Trend Kızıl Renkler Nasıl Seçilir

Kızıl tonlarını ister kıyafette, ister saçta, ister makyaj ve aksesuarlarda kullanın; parlak kırmızı tonlarıyla gençlik ve tazelik yayacaksınız. Koyu kızıl tonları canlılıkla bütünleşen bir şıklığı temsil eder. Kızıl tonlar farklı renklerin çok çeşitli tonlarıyla kombine edilebilir.

  • Parlak ışıltılı kızıl renkler (frenk üzümü kırmızısı, ahududu pembesi gibi) koyu mavi siyah ve beyaz renklerler kombine edilebilir. (bknz. DJ Helena, alttaki fotoğraf)

·        Yaban mersini ve böğürtlen tonları gri, bej ve sarının açık tonlarının yanı sıra küllü sarı ve sarı saçlarla da büyüleyici bir uyum sergiler.

·        Canlı bir dokunuş için kızıl tonları kobalt mavi, yosun yeşili ve turkuaz tonlarıyla kombinleyin. 

·        Aynı zamanda birkaç farklı kızıl tonunu birbiri ile kombinleyebilirsiniz. (bknz. Terry Schilling, yukarıdaki fotoğraf). Üçten daha fazla rengi bir araya getirmemeye dikkat etmelisiniz. 

Kızıl Renkli Saçlar

Saçlar ışıltılı olduğu ve doğru tonlar seçildiği takdirde neredeyse bütün kadınlar kızıl saçlarla muhteşem görünebilir. Ekstra parlaklık muhteşem bir görüntü sağlar. Bu uygulama özellikle koyu kızıl tonlarda yapılmalıdır.

İpucu: Kızıl boyalı saçların ekstra bakıma ihtiyacı vardır. Bakımlı saçlar için her zaman şampuan ve saç kremini birlikte kullanın.