1500x564_SK_Vegetal_color_trends
Saç Boyama | Kızıl Saçlar

Kızıl Saç Hep Moda

Hiçbir saç rengi havuç, kestane ve kiraz ağacı rengi kadar ilgi çekmez. Kızıl istisnai bir saç rengi olduğundan bu hiç şaşırtıcı değil. Şimdilerde tasarımcılar moda ve saç stili saflarına göze çarpan renkleri dahil ediyorlar. 

Christina Hendricks yeni kızıl saç trendinin özünü temsil ediyor. ‘Mad Men' dizisinde kızıl saçları ve bukleleriyle erkekleri büyülüyor. Barbara Meier zarif makyajsız görünümüyle kızıl saçlarını modaya uydurmuş. Alman tasarımcı Wolfgang Joops Paris moda defilelerinde Wunderkind markasının bir parçası olarak görülüyor. 

Böylelikle kızıl saç ateşi New York Moda Haftasında yakıldı. Zac Posen, Anna Sui ve Rodarte defileleri için kızıl saçlı top modelleri işe aldılar. Daha geçen yıl, kızıl saçlı Alana Zimmer gibi top modellerle sözleşme yaptılar. Görünümleri, yapay kızıl tonlarda hoş saç stilleri ve doğal kızıl tonlarında yapılmamış görünümü veren saç stilleri her zaman dumanlı gözlerle kombinasyon halinde. Kızıl saçlı modeller makyaj konularında abartıya kaçmıyorlar, sadece biraz maskara kullanıyorlar veya sadece mükemmel tenlerini vurguluyorlar.. 

Turuncu - Kızıl Saçın Açık Renkli Ortağı

Turuncu saç rengi 2011 ilkbahar/yaz defilelerinde oldukça yaygındı. Marc Jacobs, Rag & Bone ve Proenza Schuler yeni renk trendini belirlemeye çalışan moda starlarından sadece üçü. Tasarımcılar şimdiye kadar giyim, aksesuar ve rujlarda bu yeni rengi kullanmaktan oldukça memnun. Fakat kızıl saçlardan hoşlanıyorsanız ve yeni trendin öncülerindenseniz açık kızıl tonları için gözlerinizi açık tutmalısınız.

Kızıl dalgalara atlamadan önce birkaç noktayı göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Birçok insan için kızıl saç, aşırılığı, tuhaf davranışları ve seksapeli çağrıştırır. Kızıl saçlar “Buradayım" diye bağırır. Kızıl saçlılar makyajları ve giyimleri konusunda oldukça dikkatli olmalıdır. Davetler artacaktır, bunlarla başa çıkmaya hazır olmalısınız. Kızıl saçlıların yaşam stilini memnuniyetle karşılıyorsanız ışıltılı kızıl saçlar için mükemmel bir aday olabilirsiniz. 

Keşfet: Kızıl Saçlar