Saç Boyama | Sarı Saçlar

Küllü Sarı – Farklı Tonlarla Sarı Saçlarınızı Hareketlendirin

Eskiden biraz sıkıcı görünürdü fakat şimdi özellikle mat küllü sarı saçlar yeni yeni beğeni kazanmakta. Şimdilerde küllü sarı çok moda.

null

Rachel McAdams’ın küllü sarı saçları, gölgeler ve daha koyu saç dipleriyle canlanıyor.

“Sarı saç asla demode olmaz” demişler. Doğru da demişler. Trendlere ve modaya aşina olan herkes gibi moda ve saç rengi uzmanları da yeni sarı saç trendinin çok özel bir nüansı olduğunu söylüyorlar. Şimdilerde sarı saçın bu olağanüstü hafif ve mat tonları tüm ilgiyi üzerine çekiyor. Küllü sarı saç rengi kendine güvenen, havalı, alışılmadık ve ciddi bir izlenim oluşturuyor.

Gardırobunuzdaki görünüm size küllü sarının doğru saç rengi olup olmadığını söyleyecek. Ahududu kızılını portakal kızılına tercih eder misiniz? Güvercin grisi, beyaz ve kot mavisi gibi renkleri ten renginize gitmesi nedeniyle seviyor musunuz? Öyleyse küllü sarı saç rengi tam size göre.

Küllü sarı saç rengini canlı ve ışıltılı yapma yolları:

  • Küllü sarı saç rengini elde edebilmek için saçınızı açarak doğal saç pigmentlerinizi yok edersiniz. Muhtemelen mevcut kırmızı pigmentler bu süreçte sarı bir ton verecektir. Saçlarınız kızıl pigmentleri gösteriyorsa formüllü ve pigment kombinasyonlu yeni geliştirilmiş saç açma ürünlerini kullanmalısınız, böylece saçınızdaki sarı tonlar nötrleşir ve mat sarı tonda hapsolur.
  • Kırmızı pigmentleri saç açma sürecinde bastırmak zordur. Saçlarınızda bariz kızıl tonları varsa ilk küllü sarı boyamasında saç stilistinizden size yardım etmesini rica edin.
Keşfet: Sarı Saçlar