Saç Boyama | Sarı Saçlar

İlkbahar Modası: Sarı Saçlar

Yaza yaklaşırken özellikle ilkbahar zamanlarında saçın tamamını sarıya boyatmak hep moda oluyor. Havalı sarışınlar baharda etrafımızı sarıyor. Podyumlardaki sarışınların saçları, çoğunlukla bu ilk baharın moda saç renkleri platin sarısı ve küllü sarıya boyanmış.

Saçlarınızı sarıya boyatıyorsanız sonuna kadar yapın.

Almanya’da Almsarı saç oldukça beğenilen ve dikkat çekici bir saç rengi. Sarı saçlılar ve saçlarını sarıya boyatacak olanlar Alman  kuaförlerinin çalışmalarının büyük bir kısmını oluşturuyor. Sarı saçlar çok farklı tonlarda karşımıza çıkabilir, bu da kadınlara sarı saç renklerini kişiselleştirmek için sonsuz fırsatlar tanır. Gölgeler daha fazla hacim görüntüsü oluşturmak için yapılabilir, sayısız sarı saç rengi arasında platin sarısından koyu sarıya tüm sarı tonları bulunur. Bunun için her şey mümkündür.

Siz de bu akıma ayak uydurmak isterseniz her yerde Balenciaga ve Chanel tasarımlarını tanıtan çok açık sarı aslan yelesi saçlı modellerden ilham alın. Bu modeller, herkesin favori moda rengi siyah saçlı modellerle karşılaştırıldığında oldukça havalı. Bu siyah saçlı modelleri Bottega Veneta ve Calvin Klein’ın stilleriyle birlikte sonbahar/kış defilelerinde gördük.

2009’da Agyness’in muhteşem sarı saçları platin sarısı çağını kuşattı. Bir yıl sonra New York’ta “uzay sarışınları" şehrin dilindeydi ve tüm izleyenleri büyülemişti. Özellikle abartısız stilini tamamen açılmış saçlarıyla mükemmel derecede uyduran Jil Sander büyüleyiciydi. Trendin bir parçası olmak platin sarısı gölgelerden fazlasını gerektiriyor. Yeni stili öğrenmek için (aşağıdaki galeride) Gwen Stefani’yi inceleyin.

İpucu:

Sarı saç trendine katılmak için tüm saçlarınızı açtırmanız gerekiyor. Bunu evde de yapabilirsiniz fakat kötü sürprizlere yol açmamak için tavsiye edilen renk denemelerine bağlı kalınız. 

Keşfet: Sarı Saçlar