Skip to Content

Mükemmel Saçlarla Uyanın

Uyurken saç bakımı yapabilecekken neden gündüzleri değerli zamanınızdan o kadar harcayasınız ki! Gece saç bakımı yapmak çok etkili, üstelik tatlı bir uyku çekmek sadece tatlı rüyalar değil daha da güzel saçlarla uyanmanıza yol açacaksa neden olmasın? Uykuda bakımın sihrini size öğretmeye hazırız.

Bir gecede mükemmel saçlar

Elbette saç maskeleri, kürler ve bakımlar 20 dakika uyguladığınızda işe yarayacaktır, ama esas güçlerini gece boyunca gösterirler. Uyumadan önce güçlü bakım ürününü saçınıza masaj yaparak tel tel uygulayın. Sonra bakım ürününün gücünü daha da artırmak için fön makinenizle biraz ısı uygulayın. Alternatif olarak yastığınızı geniş bir havluyla kaplamak isteyebilirsiniz. Sabahleyin saçınızı şampuanlayıp bolca durulayın. Tekrar saç kremi kullanmak genelde gerekmez. Saçınız çok yumuşak olabilir ve bu nedenle şekillendirmesi zordur. Biraz şekillendirici köpük veya sprey sıkarak saçınızın istediğiniz şekli tutmasını sağlayabilirsiniz.  

Bir gecede mükemmel saçlar: Saç boyanızın gücünü artırın

Boyalı saçın rengi zamanla solmaya eğilimlidir. Ancak boyalı saçlar için özel saç maskeleri veya saç kremlerini kullanarak bir gecede saçlarınıza yeni bir parlaklık getirebilirsiniz. Bakım pigment içerir ve saçı çok ince bir parlaklıkla kaplar; bu da rengi yoğunlaştırıp parlamasını sağlar.  

Bir gecede mükemmel saçlar: Saçlarınızı düzleştirin.

Kırılgan, zayıf ve pek de canlı olmayan saçlara bir gecede eski dolgunluğunu geri getirebilirsiniz. Keratin içeren saç kürleri ve bolca yapı taşları içeren durulama ürünleri saçlarınıza çok iyi gelecektir. Saç küründeki aktif maddeler saçtaki zayıf noktaları kapar. Onarım kürünü saçınıza masajla yedirin ve bir gece saçınızda bırakın. Sabahleyin saç kürünü duruladıktan sonra saçınızı her zamanki gibi yıkayabilirsiniz. 

İlgili İçerikler
 • Erkekler için saç şekillendirme

  Erkekler İçin Saç Stilleri

  Erkekler için saç şekillendirme
  ...

  Kadınlar gibi erkekler de saç stillerini artık şansa bırakmıyorlar. Fakat, ofislerde ve barlarda görünen stillerin çoğu danışma sonucu ortaya çıkıyor. Aşağıdaki şekillendirme kuralları sizi güvenli tarafta tutacak.

  ...
 • Saç Dalgalarınızın Kontrolünü Ele Alın!

  Saç Şekillendirme Ürünleri Kullanımı

  Saç Dalgalarınızın Kontrolünü Ele Alın!
  ...

  Bukleler çok aşırı olmadığı müddetçe büyük bir zenginliktir. Çok kabarık saçlar çabuk ihmal edilmiş havası verir. Düz maşalar, geniş bigudiler ve anti-frizz ürünler sıkı veya kabarık buklelerde mucizeler yaratır. Saçınızı düzleştirmek için kalıcı yollar da mevcut.

  ...
 • Yağlı Saç Derisi ve Kuru Saç Uçları

  Yağlı Saçlar

  Yağlı Saç Derisi ve Kuru Saç Uçları
  ...

  Men are more likely to have dandruff but there is a dandruff cure for men as well as for women. We like to help you get rid of the annoyance

  ...
 • Başınızın Üstü ve Arkasındaki Kabarık Saç

  Kadınlar İçin Saç Stilleri

  Başınızın Üstü ve Arkasındaki Kabarık Saç
  ...

  Büyük düşünün! Saç stiliniz ne olursa olsun başınızın arka tarafı kabarık durmalı. Fakat, başınızın üstünde komik bir kuş yuvası oluşturmadan saçınızı nasıl kabartabilirsiniz? İşte moda saçlar için beş püf noktası.

  ...
 • Klasik Saç Stili: Atkuyruğu

  Günlük Stil Önerileri

  Klasik Saç Stili: Atkuyruğu
  ...

  Hepimizin favorisi var – bunlar sadece film veya müzik alanında değil saç stillerinde de mevcut. Aşağıda belirli bir zamana ait olmayan saç kesimleri ve saç stillerini göreceksiniz. Bunlar uzun zamandır kullanılıyor. Belki de bize çok yakıştığındandır?

  ...
 • Kuru Saç Derisi – Neler yapılabilir?

  Kuru Saçlar

  Kuru Saç Derisi – Neler yapılabilir?
  ...

  Saç deriniz kaşınıyor, gergin ve şimdiden sabırsızlanmaya mı başladınız? Hassas bir saç deriniz varsa neden bahsettiğimizi biliyorsunuzdur. Neyse ki hep böyle olması gerekmiyor. En hassas saç derisi bile uygun bakım ile yatışır.

  ...
 • Kuru saçlar

  Kuru Saçlar

  Kuru saçlar
  ...

  Birçok sebebi olabilir! Saç derisi kuru veya doğru olmayan bakım uygulanmış veya şekillendirme alışkanlıkları kötü olabilir. Ne yapmalıyız? Kuru saça iyi gelecek 10 tavsiyemizi okuyunuz.

  ...
 • Uzun Saçı Daha Bakımlı Tutma Yöntemleri

  Uzun Saçlar

  Uzun Saçı Daha Bakımlı Tutma Yöntemleri
  ...

  Omuz hizasındaki saçlar en azından üç yılda uzar ve o hizaya gelene kadar 300 kez şampuanlanmıştır. Bu nedenle iyi bakım şarttır. Uzun saçlarınız için dokuz yararlı tavsiyemiz var.

  ...
 • Sarı Saçlar İçin Doğru Bakım

  Sarışın

  Sarı Saçlar İçin Doğru Bakım
  ...

  Doğal sarı saçlar daha koyu renkli pigmentlere sahip saçlardan daha narindir ve özel bakım ister. Bu, rengi açılan sarı saçlar için de geçerlidir. Her iki saç türü de oldukça bakım gerektirir. Sarı saçlarınız için beş zor ve hızlı kuralı bulabilirsiniz. Sarı saç renginin favori renginiz olduğunu biliyoruz ve saçlarınıza parıltı katmak için size yardımcı olmak istiyoruz.

  ...
 • Kır Saçlı Erkekler için Stil Tavsiyeleri

  Erkekler İçin Saç Stilleri

  Kır Saçlı Erkekler için Stil Tavsiyeleri
  ...

  Kadınlar saç renklerini değiştirmekten çekinmez. Fakat erkekler saçlarını boyamazlarsa bu konu hakkında hiç konuşmazlar. Üreticiler erkeklere evde uygulamaları için en uygun boya ürünlerini sunuyor.

  ...
 • Yağlı Saçları Şekillendirmek

  Saç Şekillerine Göre Stiller

  Yağlı Saçları Şekillendirmek
  ...

  Genel olarak yağlı saçlar, tel tel olmuş saçlarla eş anlamlıdır. Özellikle de şekillendirmenin her türüne direnip büyük bir karışıklığa yol açarlar.

  ...
 • Kuru Saç Derisi – Neler yapılabilir?

  Saç Şekillerine Göre Stiller

  Kuru Saç Derisi – Neler yapılabilir?
  ...

  Saç deriniz kaşınıyor, gergin ve şimdiden sabırsızlanmaya mı başladınız? Hassas bir saç deriniz varsa neden bahsettiğimizi biliyorsunuzdur. Neyse ki hep böyle olması gerekmiyor. En hassas saç derisi bile uygun bakım ile yatışır.

  ...