1500x564_gettyimages_JGIJamie-Grill_soothe_sensitive_scalp
Saç Şekillendirme | Saç Şekillendirme Ürünleri Kullanımı

Saç Spreyi Nasıl Doğru Kullanılır

Çoğu insanın banyo dolabında bir saç spreyi bulunur. İstenen tutuşu sağlamak için saçınızın tepesine püskürtmeniz ya da saç köklerine de sıkmanız doğru mu? Değişik amaçlar için çeşit çeşit saç spreylerinden hangisini kullanmalısınız?

Saç Spreyi

Doğru mesafede tuttuğunuz takdirde saç spreyi mucizeler yaratabilir

Belli saç yapıları (örneğin, kıvırcık ve boyalı ve bu nedenle kurumuş saçlar) için çok çeşitli saç besleme spreyleri olduğu gibi yoğun güneş maruziyeti etkisine karşı koruyucu saç spreyleri de mevcut. Kokuya karşı hassasiyeti olan insanlar için kokusuz saç spreyleri bulunuyor. 

Amacınıza göre saç spreyi seçmelisiniz. Saçınızda doğal hareket istiyorsanız hafif tutuşlu saç spreyi kullanın. Güçlü tutuşa sahip saç spreyleri saçınızın fırtınada ve birçok hava koşulunda bozulmamasını sağlar. Süslü bir saç stilini yapmak için çok emek harcamış ve bir sure bozulmadan kalmasını istiyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda ultra-strong tutuşlu saç spreyi amacınıza uygun olacaktır. Bazı saç cilaları tek tek saç tutamlarını veya çok kısa saç stillerini şekillendirmek için uygundur. 

Saç Spreyi Nasıl Doğru Uygulanır