Skip to Content

Bakır Dokunuşlu Kızıl Saçların Soylu Güzelliği

Bakır dokunuşu ile kızıl saçlarınıza soylu bir hava ve sıcaklık katın. Bakır kızılı saçların sonsuz çeşidi vardır. Sizin stiliniz sarı saçta bir parça bakır kızılından da, kahverengi saçta daha koyu bakır tonlarının bir arada kullanılmasından da, ateş kızılı saçta zarif bakır parıltılardan da oluşabilir. Galerimizdeki yıldızlar bakır kızılının çeşitli tonlarını ve her tona en uygun majyajın nasıl yapılacağını gösteriyorlar.
Kızıl sarı ile kızıl kahverengi arasında bulunan o güzel bakır kızılı saçlarınız doğal mı? Saçlarınız kendiliğinden bu renk ise şanlısınız. Değilseniz de neyse ki günümüzde kadınlar saçlarını istedikleri yumuşaklıkta veya parlaklıkta renklere boyama şansına sahipler. Bakır kızılının en önemli özelliği, tüm saç renkleri arasında ışıltısı ile dikkat çekerken aynı anda hem soylu hem de çekici bir görünüm sunmayı başarmasıdır.

Bakır Kızılı Saçın Değişik Versiyonları

Heather McComb'un kızıl ile sarı arasında yer alan saçları canlı ve ışıltılı görünüyor.

Bu harika saç rengini yaratmak için bakır tonlarında kalıcı veya yarı kalıcı bir saç rengi arayın. Saç boyama konusunda deneyimliyseniz bakır saçın içine gül rengi birkaç tutam ekleyin. Bu kadar çeşit arasından istediğiniz bakır tonuna karar vermeden önce profesyonel bir saç stilistine danışabilirsiniz. Yakınlarınızda bulunan bir Schwarzkopf saç stilisti sizin için en uygun kızıl tonunu ve stilini yaratmanızda size yardımcı olacaktır.

Kızıl Saçlılar için En Uygun Saç Stilleri Nelerdir?

Kelly Reilly (“Flight”) bu parıltılı bakır kızılı tonunu seviyor.

Bakır kızılı için en uygun saç stilleri elbette romantik, yumuşak ve rahat stillerdir. Su dalgaları, doğal dalgalar ve dalgalı topuzlar bakır kızılı saçların sıcaklığına vurgu yapar.

Soldaki fotoğrafta Kelly Reilly'nin üzerinde görünen parlak bakır kızılı tüm bakır tonlarının en iddialısıdır. Kolaylıkla dış görünümün en dikkat çekici özelliği haline gelebilir. Nar rengi veya çilek kızılı gibi diğer parlak kızıl tonlarından farklı olarak bakır kızılı doğal ve sıcak görünür.

Bakır Kızılı Saça Nasıl Makyaj Yakışır ?

Holland Roden'ın (“Teen Wolf”) saçları kızıl ve kahverengi tonlara sahip.

Gül rengi rujdan, bronz yanaklara kadar her şey uygun. Gül rengi, pembe, kahverengi, krem rengi tonları kızıl saçlılar için idealdir. Parlak kırmızı ruj, rimel ve siyah eyeliner ile dikkat çekici detaylar yaratabilirsiniz. Bizce, bakır kızılı saçlar ile en uyumlu renk turkuaz ve turuncu. Bu renklerde aksesuarlar kullanabilirsiniz.

İlgili İçerikler
 • Perma

  Boyalı Saçlar İçin Bakım

  Perma
  ...

  Şık görünmek adına permalar neredeyse unutulmuştu, ama şimdi tüm güçleriyle geri döndüler. Permaların büyüsü, en çekici görünen modelleri, en popüler afroları yaratıyor ya da basitçe hacim kazandırmayı sağlıyor.

  ...
 • Koyu Sarı Saç

  Sarı Saçlar

  Koyu Sarı Saç
  ...

  Tasarımcılar ve saç stilistleri bu sene dilediklerince saç boyuyor ve açıyor. Cesaretli kadınların bu yeni görünümleri denemek için oldukça çok fırsatı var.

  ...
 • Küllü Sarı – Farklı Tonlarla Sarı Saçlarınızı Hareketlendirin

  Sarı Saçlar

  Küllü Sarı – Farklı Tonlarla Sarı Saçlarınızı Hareketlendirin
  ...

  Küllü sarı saç ağırbaşlı ve ciddi görünür fakat kendine ait bir büyüsü vardır. Bugünlerde birçok star ve model bu ilgi çekici saç rengini tercih ediyor. Küllü sarı saç trendi size göre mi peki? Karar vermenize yardımcı olacağız.

  ...
 • Kahverengi Saç Rengi Trendi

  Kahverengi Saçlar

  Kahverengi Saç Rengi Trendi
  ...

  Kısa süre önce Cameron Diaz saçlarını kahverengiye boyadı ve kahverengi saçın herkese göre olmadığını gösterdi. Fakat, saçlarınız koyu sarıysa veya doğal saç renginiz kahverengiye yakınsa yeni tonlar ve renkler size göre olabilir..

  ...
 • Sarıdan Kahverengiye Saç Rengi Değişimi

  Boyalı Saçlar İçin Bakım

  Sarıdan Kahverengiye Saç Rengi Değişimi
  ...

  Kısa süre önce Cameron Diaz saçlarını kahverengiye boyadı ve kahverengi saçın herkese göre olmadığını gösterdi. Fakat, saçlarınız koyu sarıysa veya doğal saç renginiz kahverengiye yakınsa yeni tonlar ve renkler size göre olabilir..

  ...
 • Kahverengi Saçlarınızı Boyamak

  Boyalı Saçlar İçin Bakım

  Kahverengi Saçlarınızı Boyamak
  ...

  Birçok kişi kahverengi saç rengini savunabilir. Fakat hangi yöntem saçınız için doğru olan yöntem, renklendirici durulama mı, yoğun renklendirme mi yoksa boya uygulama mı?

  ...
 • Kahverengi Boyalı Saç Bakımı

  Boyalı Saçlar İçin Bakım

  Kahverengi Boyalı Saç Bakımı
  ...

  Kahverengi saç ister doğal ister yapay olsun, özel bakım kahverengi saçı daha da güzel yapar ve büyüleyici bir parlaklık verir. Kahverengi saçın bakımını yapmak ve daha çok parlaklık ve hepsinden önemlisi daha yoğun renk etkileri vermek için çok çaba harcamak gerekmez. Aşağıda size ne yapmanız gerektiğini göstereceğiz.

  ...
 • Kötü Boyanın İzlerini Kapatın

  Boyalı Saçlar İçin Bakım

  Kötü Boyanın İzlerini Kapatın
  ...

  Saçınızı boyadıktan sonra şimdi saçlarınız köklere doğru açık uçlara doğru koyu renkte mi görünüyor? Saç renginiz değişik tonlarda mı? Şapka takmak bir çözüm olabilir. Diğer bir çözüm de bizim tavsiyelerimizi takip ederek saç renginizi eşitlemek ve özgüveninizi artırmak.

  ...
 • Renk değişikliği– sınır nerede?

  Saçınızı Boyayın

  Renk değişikliği– sınır nerede?
  ...

  Şüphesiz birçoğumuz zaman zaman toptan bir değişiklik yapma isteği duymuşuzdur. Ancak bunun görünmez tehlikeleri vardır. Bu tehlikelere düşmemeniz için sizlere boyama sunmak istiyoruz.

  ...
 • Kendi Saçını Gölgelendirme

  Saçınızı Boyayın

  Kendi Saçını Gölgelendirme
  ...

  Saçınızdaki ışıkları açmaya hazır mısınız? Boya fırçanızı beyaz sarı veya ateş kırmızısına batırmadan önce birkaç gölge atmayı düşünebilirsiniz. Gölgeler görünmezi birden farkedilir hale getirebilir. Herşeyden önemlisi saçınıza evde de gölge atabilirsiniz.

  ...
 • İlkbahar Modası: Sarı Saçlar

  Sarı Saçlar

  İlkbahar Modası: Sarı Saçlar
  ...

  Tasarımcılar ve saç stilistleri bu sene dilediklerince saç boyuyor ve açıyor. Cesaretli kadınların bu yeni görünümleri denemek için oldukça çok fırsatı var.

  ...
 • Bakır Dokunuşlu Kızıl Saç

  Yeni Rengim Kızıl

  Bakır Dokunuşlu Kızıl Saç
  ...

  Bob saç stilleri oldukça pratik, şekil vermesi kolay ve her kadına yakışıyor. Bob saç kesiminde, saç normalde başın arkasından başlayarak katlı bir kesime sahiptir ve çene hizasındadır. Fakat klasik stil hep yeni durmalıdır.

  ...