Skip to Content
Taft | Kavanoz Jöle

ISLAK & SERT

Islak & Sert

Taft Şekillendirici Jöle Islak & Sert
 • Uzun süreli tutuş
 • Alkolsüz

Taft Şekillendirici jöle saçınıza uzun süreli ıslak görünüm ve sert tutuş sağlar. Saçınızın doğal nemini koruyarak kurumasını engeller ve yapışkan bir his bırakmaz. Saçlarınıza doğal ve sağlıklı parlaklık verir.

Taft Şekillendirici Jöle Islak & Sert, en zor koşullarda bile saçınıza uzun süreli güçlü tutuş ve ıslak görünüm sağlar. Saçta kalıntı bırakmaz, tarama ve yıkama ile kolayca çıkar. Alkolsüzdür.

Kullanım Önerileri

Saçınızın uzunluğuna göre istediğiniz miktardaki jöleyi hafif nemli saça eşit şekilde uygulayın ve parmak uçlarınızla istediğiniz şekli verin. Elde etmek istediğiniz şekle göre saçınızın belli bir tutamına ya da eşit şekilde dağıtarak tümüne uygulayabilirsiniz. Saçınızı kurutma makinesiyle ya da doğal olarak kurutun. Temiz saça uygulamanız ve her kullanımdan sonra saçınızı yıkamanız daha iyi performans almanızı sağlayacaktır.

 • Trend Düzensiz Kısa Saç Kesimi

  Kadınlar İçin Saç Stilleri

  Trend Düzensiz Kısa Saç Kesimi
  ...
 • Yarım Topuzlar

  Kadınlar İçin Saç Stilleri

  Yarım Topuzlar
  ...
 • Kırık Saç Uçlarını Nasıl Engelleriz?

  Kadınlar İçin Saç Stilleri

  Kırık Saç Uçlarını Nasıl Engelleriz?
  ...
 • Kır Saçlı Erkekler için Stil Tavsiyeleri

  Erkekler İçin Saç Stilleri

  Kır Saçlı Erkekler için Stil Tavsiyeleri
  ...

  Kadınlar saç renklerini değiştirmekten çekinmez. Fakat erkekler saçlarını boyamazlarsa bu konu hakkında hiç konuşmazlar. Üreticiler erkeklere evde uygulamaları için en uygun boya ürünlerini sunuyor.

  ...
 • Klasik Saç Stili: Atkuyruğu

  Günlük Stil Önerileri

  Klasik Saç Stili: Atkuyruğu
  ...

  Hepimizin favorisi var – bunlar sadece film veya müzik alanında değil saç stillerinde de mevcut. Aşağıda belirli bir zamana ait olmayan saç kesimleri ve saç stillerini göreceksiniz. Bunlar uzun zamandır kullanılıyor. Belki de bize çok yakıştığındandır?

  ...
 • Saç Bakımı İçerik Maddeleri Sözlüğü

  Kadınlar İçin Saç Stilleri

  Saç Bakımı İçerik Maddeleri Sözlüğü
  ...

  Daha pürüzsüz kaygan saçlar için jojoba yağı kullanın. İpek proteinleri saça ışıltı verir. Saç bakımı ve şekillendirme ürünlerimizin içerik maddelerinin saçlarınıza çok faydası olacak. Her bir maddenin etkisini öğrenmek ister misiniz? Size aktarmak istediğimiz bazı bilgiler var.

  ...
 • Saçınıza daha fazla hacim

  Kadınlar İçin Saç Stilleri

  Saçınıza daha fazla hacim
  ...

  Hemen herkes daha fazla saçı olsun ister. Ancak biraz uzmanlıkla çok ince düz saçlı insanlar bile muhteşem saç stilleri yaratabilir. Daha dolgun saçlarınız olmasını istiyorsanız bu kesin kurala uymalısınız: Daha az (ürün) daha iyidir!

  ...
 • Doğru saç stilistini bulma yolları

  Kadınlar İçin Saç Stilleri

  Doğru saç stilistini bulma yolları
  ...

  İyi bir saç stilisti ağırlığınca altın eder çünkü gerçek mutluluk anı sağlar ve saç şekillendirme seansları ruhun gıdasıdır. Tabii ki bu siz ve saç stilistiniz arasında doğru kimya tutarsa gerçekleşecektir

  ...
 • Bigudilerin Doğru Kullanımı

  Kadınlar İçin Saç Stilleri

  Bigudilerin Doğru Kullanımı
  ...

  Güzel bukleler elde etmek için doğru saç bakımı yeterli değildir. Dalgalara ve buklelere doğru canlılığı vermek için doğru teknikleri de kullanmak gerekir. Permalı saçlarınız veya sıkı bukleleriniz için bukleli saç stillerinin temellerini sizlere sunuyoruz.

  ...
 • Çabuk ve Kolay Şekillendirme

  Kadınlar İçin Saç Stilleri

  Çabuk ve Kolay Şekillendirme
  ...

  Her zaman acelemiz var. Yine de saçların muhteşem görünmesi gerekiyor. İşte muhteşem saç stili için beş favori püf noktamız.

  ...
 • İnce veya İnce Telli Saçınız için Biraz Daha Çaba Gösterin

  Kadınlar İçin Saç Stilleri

  İnce veya İnce Telli Saçınız için Biraz Daha Çaba Gösterin
  ...

  Yeni şekillendirilmiş saçlarınız canlılıktan ve şekilden yoksun bir şekilde evden ayrılmak zorunda kalıyorsanız sizin için şekillendirme ve fönleme tüyolarımız var! Şekillendirme ve fönleme tüyolarımızla ince veya ince telli saçlarınız hareketli ve canlı görünecek.

  ...
 • Daha fazla ışıltı hemen şimdi!

  Kadınlar İçin Saç Stilleri

  Daha fazla ışıltı hemen şimdi!
  ...

  Saçlarınız inanılmaz enerjinizi yansıtıyor mu yoksa cansız ve saman gibi mi? Saçlarınızın hemen ışıltı yaymasını sağlayan bazı numaralar var ve biz sizlere bu numaraların en iyilerini açıklıyoruz.

  ...
 • Taft
  SERT
  ...