Skip to Content

Saçlarınız için Popüler Güzellik İpuçları

Dürüstçe söylemek gerekirse, kaç kişi mükemmel saçlara sahip ki? Parlaklığı ve hacmi kaybolmuş, birbirine karışmış asi dalgalı ve bilinmeyen nedenlerle uçları kırılmış saçlarla karşılaşıyoruz çoğu zaman. Sizlere mükemmel saçlara giden yolda bir kaç ipucu vermek istiyoruz.
‘Saç problemleri’ denmesinin bir nedeni var! Öncelikle genel olarak saç stilinizde belli bir tarz ve sağlıklı görüntüden eser yok. Peki basit değişikliklerin yardımcı olabileceğini düşündünüz mü? Sizlere doğru şampuanla nasıl saç kurtarma operasyonuna başlayabileceğinizi göstermek istiyoruz. İhtiyacınız olan içeriğe sahip olan doğru bir şampuanla saçınıza tam anlamıyla bakım yapabilirsiniz. Ayrıca şampuanlarken kaçınmanız gereken bir takım önerilerimiz var. Gerekli adımları uygularsanız, mükemmel saçlara giden yol açılır.

Sağlıklı Saçlar İçin: Uygun Şampuan!

Şampuan

Şampuan seçenekleri sınırsızdır. Saçınıza uygun şampuan seçimi nasıl yapılır, öğrenin. Şampuanlar hakkında bilmeniz gerekenler:  >>daha fazlası için...

Belki de probleminiz saçınızın stiliyle ilgili olabilir.  Kurutma sırasında saçınızın yapısını kurutmayacak bazı önlemler alabilirseniz; örneğin 60'lar stili yaptırdığınız saçlarınızın şeklini koruyabilirsiniz, hatta az olan saçlarınızın çok ve dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz. Sizlere en iyi kurutma taktiklerini öğretmek, saçlarınızı kuruturken basit bir sıcak havadan çok, nasıl sonuçlar alabileceğinizi anlatmak istiyoruz.

Kurutma Zararlarını Önleyin!

Kurutma Zararlarını

Her sabah o karmaşanın içinde kurutma makinasıyla saçlarınızı düzeltmeniz elbette ki mümkün değildir. Ama eğer sizler için hazırladığımız "saç kurutmanın püf noktaları"na başvurursanız, sıcak havaya rağmen saçlarınızın sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz. >> daha fazlası için...

İnce Telli Saçlarınızla Barışın!

İnce Telli Saçlar

Hayatınız boyunca zayıf saçlara sahip olmak zorunda değilsiniz, hedefinizden vazgeçmeniz için hiç bir neden yok. Sizlere saçlarınızı nasıl yeniden yapılandırarak, mükemmel saçlara sahip olabileceğinizle ilgili püf noktalarını anlatacağız. >>daha fazlası için...

Şeytan ayrıntılarda gizlidir. Gergin saçlar aynada normal gözükürken, saç derisinde zarar verebilir. Bu saçlarınızın parlaklığını ve yumuşaklığını kaybetmesine neden olur. Okumaya devam edin! Saçlarınıza eski sağlığını ve cazibesini kazandırabilmek için bir çok yol var.

Saçlarınızda Daha Fazla Işıltı ve Parlaklık!

Lustre

Saçlar bir metal gibi parlak görünebilirler. Parlamaları için sihirli bir değneğe ihtiyacınız yok. Sırlarımızı sizlerle paylaşıyoruz ve sizlere saçlarınızın nasıl daha sağlıklı ve çekici görünebileceklerinizi anlatıyoruz. >> daha fazlası için...

Gergin Saçları Rahatlatma!

Gergin Saçlar

Saçlarınızı, başınızın üzerinde duran bir saman yığını gibi mi hissediyorsunuz? Püf noktalarını uygulayarak saçlarınızın saman yığınından kraliyet tacına dönüşmesini sağlayın.  >> daha fazlası için...

Kendi isteklerine göre hareket eden kuralsız buklelerinizle probleminiz mi var? Aslında en ele avuca sığmaz saçları bile nazikçe kontrol altına almayı sağlayan yöntemler mevcut. Sizlere en karışık ve asi buklelerinizi nasıl muhteşem bir uyum içine sokabileceğinizi göstereceğiz.

Kıvırcık Saçları Kontrol Altına Almak

Yumuşak bukleler harika! Ancak bazen bukleler çok sinir bozucu olabilir ve bütün şekillendirme çabalarınıza inatla karşı çıkabilirler. İnatçı buklelerinize patronun kim olduğunu nasıl göstereceğinizi öğrenin.  >>daha fazlası için...

İlgili İçerikler
 • Erkekler için saç şekillendirme

  Erkekler İçin Saç Stilleri

  Erkekler için saç şekillendirme
  ...

  Kadınlar gibi erkekler de saç stillerini artık şansa bırakmıyorlar. Fakat, ofislerde ve barlarda görünen stillerin çoğu danışma sonucu ortaya çıkıyor. Aşağıdaki şekillendirme kuralları sizi güvenli tarafta tutacak.

  ...
 • Saç Dalgalarınızın Kontrolünü Ele Alın!

  Saç Şekillendirme Ürünleri Kullanımı

  Saç Dalgalarınızın Kontrolünü Ele Alın!
  ...

  Bukleler çok aşırı olmadığı müddetçe büyük bir zenginliktir. Çok kabarık saçlar çabuk ihmal edilmiş havası verir. Düz maşalar, geniş bigudiler ve anti-frizz ürünler sıkı veya kabarık buklelerde mucizeler yaratır. Saçınızı düzleştirmek için kalıcı yollar da mevcut.

  ...
 • Yağlı Saç Derisi ve Kuru Saç Uçları

  Yağlı Saçlar

  Yağlı Saç Derisi ve Kuru Saç Uçları
  ...

  Men are more likely to have dandruff but there is a dandruff cure for men as well as for women. We like to help you get rid of the annoyance

  ...
 • Başınızın Üstü ve Arkasındaki Kabarık Saç

  Kadınlar İçin Saç Stilleri

  Başınızın Üstü ve Arkasındaki Kabarık Saç
  ...

  Büyük düşünün! Saç stiliniz ne olursa olsun başınızın arka tarafı kabarık durmalı. Fakat, başınızın üstünde komik bir kuş yuvası oluşturmadan saçınızı nasıl kabartabilirsiniz? İşte moda saçlar için beş püf noktası.

  ...
 • Klasik Saç Stili: Atkuyruğu

  Günlük Stil Önerileri

  Klasik Saç Stili: Atkuyruğu
  ...

  Hepimizin favorisi var – bunlar sadece film veya müzik alanında değil saç stillerinde de mevcut. Aşağıda belirli bir zamana ait olmayan saç kesimleri ve saç stillerini göreceksiniz. Bunlar uzun zamandır kullanılıyor. Belki de bize çok yakıştığındandır?

  ...
 • Kuru Saç Derisi – Neler yapılabilir?

  Kuru Saçlar

  Kuru Saç Derisi – Neler yapılabilir?
  ...

  Saç deriniz kaşınıyor, gergin ve şimdiden sabırsızlanmaya mı başladınız? Hassas bir saç deriniz varsa neden bahsettiğimizi biliyorsunuzdur. Neyse ki hep böyle olması gerekmiyor. En hassas saç derisi bile uygun bakım ile yatışır.

  ...
 • Kuru saçlar

  Kuru Saçlar

  Kuru saçlar
  ...

  Birçok sebebi olabilir! Saç derisi kuru veya doğru olmayan bakım uygulanmış veya şekillendirme alışkanlıkları kötü olabilir. Ne yapmalıyız? Kuru saça iyi gelecek 10 tavsiyemizi okuyunuz.

  ...
 • Uzun Saçı Daha Bakımlı Tutma Yöntemleri

  Uzun Saçlar

  Uzun Saçı Daha Bakımlı Tutma Yöntemleri
  ...

  Omuz hizasındaki saçlar en azından üç yılda uzar ve o hizaya gelene kadar 300 kez şampuanlanmıştır. Bu nedenle iyi bakım şarttır. Uzun saçlarınız için dokuz yararlı tavsiyemiz var.

  ...
 • Sarı Saçlar İçin Doğru Bakım

  Sarışın

  Sarı Saçlar İçin Doğru Bakım
  ...

  Doğal sarı saçlar daha koyu renkli pigmentlere sahip saçlardan daha narindir ve özel bakım ister. Bu, rengi açılan sarı saçlar için de geçerlidir. Her iki saç türü de oldukça bakım gerektirir. Sarı saçlarınız için beş zor ve hızlı kuralı bulabilirsiniz. Sarı saç renginin favori renginiz olduğunu biliyoruz ve saçlarınıza parıltı katmak için size yardımcı olmak istiyoruz.

  ...
 • Kır Saçlı Erkekler için Stil Tavsiyeleri

  Erkekler İçin Saç Stilleri

  Kır Saçlı Erkekler için Stil Tavsiyeleri
  ...

  Kadınlar saç renklerini değiştirmekten çekinmez. Fakat erkekler saçlarını boyamazlarsa bu konu hakkında hiç konuşmazlar. Üreticiler erkeklere evde uygulamaları için en uygun boya ürünlerini sunuyor.

  ...
 • Yağlı Saçları Şekillendirmek

  Saç Şekillerine Göre Stiller

  Yağlı Saçları Şekillendirmek
  ...

  Genel olarak yağlı saçlar, tel tel olmuş saçlarla eş anlamlıdır. Özellikle de şekillendirmenin her türüne direnip büyük bir karışıklığa yol açarlar.

  ...
 • Kuru Saç Derisi – Neler yapılabilir?

  Saç Şekillerine Göre Stiller

  Kuru Saç Derisi – Neler yapılabilir?
  ...

  Saç deriniz kaşınıyor, gergin ve şimdiden sabırsızlanmaya mı başladınız? Hassas bir saç deriniz varsa neden bahsettiğimizi biliyorsunuzdur. Neyse ki hep böyle olması gerekmiyor. En hassas saç derisi bile uygun bakım ile yatışır.

  ...